מיומנו של נהג לימוזינה

 
 
דף הבית לחתונה שירים לחתונה ברכות לחתונה מתחתנים כתבות חתונה
מועדון הטבות לחתונה חשבון שלי תקציב והוצאות פרסם באתר
 ראשי >> כתבות חתונה >> מיומנו של נהג לימוזינה

מיומנו של נהג לימוזינה

 

מיומנו של נהג לימוזינה ...זינה.....זינה

הלימוזינה - "מונה ליזה" ואני / כתב וצילם אהרלה אריק סדן
היה זה יום ו' סתווי , השכם בבוקר והטלפון צלצל.
''אריק ?'' שאל בנחרצות קול מהדהד בצדו השני של הקו

''כן'' עניתי ''כיצד אוכל לעזור לך ?''
''יש לי ג'וב מיוחד בשבילך !'' עונה לי הגבר בקול מחוספס ''הבנתי כי הנך בכיר וותיק נהגיי ומדריכיי הלימוזינות. אני נותן לך את כתובתה של חברתי בי"ם, וכמי שידוע שהסיע מכובדים ומפורסמים רבים עליך לאסוף אותה ואת המלווה / חברתה בשעה 0700 ולהסיעם בלימוג'יפ שלך למלון "הולידיי אין", אתה יודע בכניסה לי"ם, בגבו של מבנה בניניי האומה'' הוא מסביר לי .
''שם כבר הזמנתי, אל דאגה הכל עלי, א' בוקר , יום כיף ופינוק לאהובתי וחברתה. אתה תמתין עד שיסיימו את כל הצ'ופרים כולל כמובן ארוחת הצהריים ותסיען לביתן''

''אין בעיה עניתי, אתה נשמע לי בחו"ל ! כיצד הנך משלם ?'' ''אל דאגה עונה בביטחון הגברבר, קח מס' כרטיס האשראי שלי ותחייבני בהתאם''
''סבבה'' עניתי. סימנו הפרוצדורה והשיחה לא בטרם הבטחתי לו כי לגב' ולחברתה יינתן "גוד טיים".
קפצתי להתארגן בידעי כי הלימוזין מוכן דנדש ומצוחצח למשימות מפתיעות מהרגע להרגע  ויצאתי לדרכי. ערפילי הבוקר והעננים האפורים נסחו מן הרגשת בתולין וצחות עד בלי די. נהניתי מכל רגע של התפתלות בסרפנטינות החדות במהירות מעוררת אדרנלין.

הנייד בלימו צלצל והגברבר, הג'נטלמן הידוע שוב הופיע מצדו השני של הקוו.וואלה ,תעשה טובה תארגן לגבירתי זר פרחים מרשים,אל דאגה נתחשבן בהמשך. אין בעיה "גבר" אדאג לכך סיננתי מבין שפתיי "שובר את ראשי " היכן אשיג בשעה מוקדמת זו פרחים לגברת. וואוו , נזכרתי כי בכניסה לעיר , בחזית בניני האומה יש את "הבוד/טקה" המיתולוגי לממכר פרחים והדאגה סרה מלבי עת החלקתי במבואות העיר ועצרתי בחזית "בוטיק הפרח" . הזמנתי זר שושנים אדומות כאש , ככה מן הסתם ארשים גם את הגברת וגם את רומיאו שלה ולפתע צץ זיק בראשי ולבי נחמץ . הכיצד אראה קמצן ואוויל ומן הסתם לא שרמנטי דיו באם אקפח את המלווה / החברה של יוליה ובקשתי מהפרחנית להכין זר נוסף אך אל דאגה אני לא חסר "טקט" ובקשתיה כי הזר לחברה יהיה קטן יותר ופרחיו שונים , שהרי זו החגיגה של המונה ליזה ואל לי לטעות.
המשכתי בדרכי לא לפני שהשארתי חופן של "ג'ובות" בידי הפרחנית שהודתה לי בשל "הסיפתח" הססגוני.
צלצלתי לנאהבת בחנותי בחזית ביתה והודעתי לה חגיגית כי הנני לרשותה ממתין למטה.

בעודי מחליק את שערי מתבונן במראה נעתקה נשימתי. הבחנתי במראה ב"פצצה" אמיתית המפלסת דרכה ללימוג'יפ שלי ולידה חברתה הטובה וכולי נדרכתי , קופץ כמובן החוצה , מחליק את האדומות הלוהטות לידיה עם צירוף הברכות שהופקדו בידי על ידי המאהב המפורסם ולא משמיט גם כמה משלי שהרי נדהמתי מיופייה המהפנט וההכרה שאותו בר מזל אכן "שיחק אותה". הגברת החליקה למושביי העור הבהירים של הלימוג'יפ , לא לפני שקלטתי את תיקיהן והשחלתי אותם לבגז' הענק .קלטתי בהיכנסי את הגב' מתבוננת השמימה מבעד לחלון הגג הפנוראמי הפרוש מעל ראשה המבושם ומבלי להניד עפעף הקפצתי לידיהן זוג בקבוקי "קאווה" ספרדי אישיים מבעבעים וצוננים שנשלפו כבמטה קסם מהרפריג'רייטור הענק ברכבי להפשרת צינת הבוקר והיחסים בינינו.

חן חן השיבה לי "היפיפייה הלא נרדמת" בעודה משתאה בפליאה כיצד הנני יודע כי המוזיקה המתנגנת ממערכת השמע האיכותית ברכבי הנה

ה"פייבוריט" שלה ?!
עצרתי במלכותיות מתבקשת בחזית ה"הולידיי אין" ובאלגנטיות פתחתי הדלת אוחז בידה של הגב' , נוטל את חפציהן של השתיים , מגניב שטר  ירקרק לידיי ה"בל בוי" ומסנן באנגלית כי מיד אשוב , וואלה התבלבלתי מתוך הרגל כי הרי בד"כ הנני מסיע ומלווה תיירים "סלבס" אנשי עסקים וזוגות מחו"ל .

בעוד צוות המאבטחים והשוערים במלון מתפעל מהלימוג'יפ השחור שלי פסעתי עם ה"מונה ליזות" לקבלה והבהרתי לפקיד אודות מבוקשנו. אין בעיה השיב הפקיד והחל בקליטת הבנות. ברכתי אותן בברכת "תעשו חיים" הכל מאורגן ומשולם ובקשתי מהן להודיע לי כמה דקות בטרם יסיימו במלון. רגע רגע , השיבה לי בחן גברתי הענוגה , לאן תחושב שאתה הולך ? אתה צמוד אלינו , מה שאנחנו עושות אתה אתנו , יאללה תביא חפציך חבל על הזמן. באותה עת כבר נצבנו בדלפק ה"ספא" היוקרתי כשלפתע בזווית העין , אי אפשר היה להחמיץ זאת , נזרקה קריצה שובבה מה"סלבס" העיתונאי המפורסם שבדיוק הגיע לכייף אף הוא . לא מסרבים להצעה מפתה שכזו חשבתי לעצמי והדמיון התחיל לתפוש תאוצה אנא העניינים יגיעו . עצור בטרם תעבור חשבתי לעצמי , בל אסתבך ובטח לבל אעבור על כללי האתיקה הקפדניים אשר סיגלתי לעצמי בעבודתי – אמינות , דיסקרטיות ולויאליות ללא תנאי.

הבטחתי כי אביא את בגד הים שלי , שהרי כמדריך / נהג מקצוען הנני מצויד אפילו לטיסה טרנס אטלנטית ואפילו חס וחלילה נתרסק ציוד ההצלה וההישרדות כל שכן ערכת הקפה והמשקאות החריפים והקלים יבטיחו את קיומנו לזמן רב.
החניתי את רכבי במקום המיוחד השמור לרכביי "אשכול" ושבתי למבואות ה"ספא" . להפתעתי הבנות חיכו לי , נטלו את ידי ועלינו ללובי לארוחת בוקר קלילה.

בתום הארוחה שבנו ל"ספא" בו הופקדנו בידיהן של מסג'יסטיות מיומנות .
האווירה הייתה "מחשמלת" ומרגיעה בו זמנית וקינחנו ברחצה בבריכה המחוממת תוך כדי לגימת קוקטייל מסוגנן אשר למרות מחאתן המנומסת "היה עלי" . בשלב הזה החברה ציינה כי עליה לעזוב לענייניה ופרשה מרוצה "עד הגג".
סיימנו להתארגן ועלינו ללובי לקנח בארוחת צהריים חגיגית ומדשנת אותה קינחנו בגלידה "אקזוטית" מעשה ידי השף המקומי.
נטלתי חפציה של גברתי המונה ליזה ושבנו ללימוזינה מאושרים וטובי לב.

השבתי את היפיפייה לביתה , ונפרדתי ממנה בחמימות .
בעודי מתפתל , מתעקל תל אביבה בעיקולי שער הגיא מתבונן בעצב על "שלדות הברזל" שנצבעו לאחרונה באפור , כענני הסתוו האפרוריים זכר לגיבורים "פורצי הדרכים" במערכה לשחרור ירושלים נמלאתי אושר על הזכות הגדולה המאפשרת לנו לכייף וליהנות לבקר לטייל , לחיות ולבלות בירושלים בירת הנצח.

צלצול הטלפון בלימו נתק את חוט מחשבותיי . הגבר הלוהט , איך לא היה מעברו השני של הקוו . נו , איך היה ? 10 השבתי , מן הסתם חברתך תעדכן אותך ובשובך מחו"ל בקרוב , גם "נתחשבן" על הפרחים ואשריך שיש לך חברה כזו הוספתי בכנות.
כן , כן , וודאי השיב הבחור ורק "שכח" לספר לי כי עד שייצא וישתחרר מהסורג והבריח בשלשלאותיו הוא כלוא יארך כנצח.

אהרלה אריק סדן הנו מדריך / נהג ברכב "אשכול" בעליו של ARIK ISRAEL LIMO / BAR TOURS ISRAEL
 

 
« כתבות נוספות 

הכל לחתונה

גני אירועים  
אולמות אירועים  
אירועים בסגנון אחר  
בתי מלון לחתונה  
חתונות בחו''ל  

הכל לכלה

שמלות כלה  
שמלות ערב  
איפור וקוסמטיקה  
תכשיטים וטבעות  
עיצוב שיער  
נעליים לחתונה  
למשפחה שלי  
הלבשה תחתונה לחתונה  
אביזרים לכלה  
סטיילינג, הלבשה, עיצוב סגנון  

הכל לחתן

בגדי חתן  
אביזרים נלווים  

ארגון לחתונה

הזמנות לחתונה  
תאורה והגברה  
עיצוב אירועים וחופות  
לימוזינות ורכבים לחתונה  
זרי כלה ופרחים  
זיקוקין לחתונה  
ריקוד חתן כלה  
עריכת החופה והטקס  
מתנות ומזכרות לחתונה  
חינות  
השכרת ציוד לאירועים  
רעיונות מיוחדים לחתונה  
אבטחת אירועים  
קישוט רכב לחתונה  

מוסיקה

להקות לחתונה  
תקליטנים לחתונות  
קבלת פנים  
זמרים/ות והופעות חיות  
מעגלי תופים  
אולפני הקלטות לחתונה  
רב מזמר  
רקדנים ורקדניות לחתונה  

צילום

צילום וידאו לחתונה  
צילום סטילס  
אלבומים מעוצבים  
בימוי קליפים וסרטים לחתונה  

קייטרינג ועוד...

קייטרינג לחתונה  
שירותי בר  
עוגות לחתונה  
שירותי אסאדו לאירועים  

לפני ואחרי

מסיבת רווקות  
מסיבת רווקים  
ירח דבש  
צימרים, בתי מלון  
 
 
דף הבית | צור קשר | הרשמה למועדון הטבות | תנאי שימוש | חדשות חתונה | סרטוני חתונה | מבצעי חתונה | טיפים לחתונה | סקר לחתונה | הוסף למועדפים
כל הזכויות שמורות   לחתונה - קבוצת מבזקון  | Opening hours of facilities and institutions in UK
בניית אתרים - סטפ נט בע"מ
 
חברות בקבוצת סטפ נט בע"מ